Szkoła Główna Handlowa boi się prawdy?

Szkoła Główna Handlowa boi się prawdy?


Niedawno dowiedziałem się o tym, że planowany przez katolickie stowarzyszenie ,,Soli Deo''  wykład o tematyce biznesu aborcyjnego. Prelegentką jego miała być pochodząca z Holandii obrończyni życia Irene van der Werde. Niestety, Szkoła Główna Handlowa nie wyraziła zgody na wygłoszenie słów prawdy od kobiety mającej przykre doświadczenie życiowe i krew swojego dziecka na swoich rękach. Uczelnia niestety nie zdobyła się na to, żeby nie przestraszyć się. Wykład odbył się jednak w okolicy uczelni w formie zgromadzenia publicznego z udziałem holenderki. To co prawda, uczelnia a raczej katolickie stowarzyszenie ,,Soli Deo'' napisało oświadczenie, którego wynika że Fundacja Pro-Prawo do życia nie ma racji. Jest mi przykro, że katolickie stowarzyszenie akademickie niestety nie odważyło się pełnić swojej funkcji czyli walki o duszę młodego człowieka oraz działanie na rzecz katolickiej nauki społecznej ważnej i odnoszącej się do ekonomii. 

 
Teraz kim, że jest Irene van der Werde?

 

 

 

 

Jest to niderlandzka obrończyni życia, katoliczka. Będąc młodą kobietą przeżyła ogromną traumę. Została bowiem zgwałcona. W tym samym czasie aborcja w Holandii została zalegalizowana i jak mantrę powtarzano, że lepiej jest usunąć ,,dziecko z gwałtu'' oraz  o leczniczych właściwościach aborcji. Nasza bohaterka poddała się jej. Niestety, okazało się być to ogromnym błędem w życiu kobiety. Zniszczyła sobie tym duszę w taki sposób, że nie mogła się otrząsnąć z traumy gwałtu. Pojawiły się u niej bowiem objawy negowanego przez ,,nowoczesnych, bezstronnych etc...'' syndromu postaborcyjnego. Na szczęście dostała od Boga ,,rozgrzeszenie''. Założyła organizację w której znalazły się kobiety-ofiary aborcji dokonanej przez siebie. Była gościem też programu wieczornego ,,Nocne Polaków Rozmowy'' z cyklu ,,Ocaleni'' prowadzonego przez dyrektora programu pierwszego Polskiego Radia i byłego dziennikarza Radia Zet, Radia Warszawa, Radia Plus, Radia Józef oraz Telewizji Republika Rafała Porzezińskiego

 

 

Rozmowa do której odsyłam (Link) jest naprawdę dość przykra oraz pełna emocji. Nigdy nie usłyszałbym właśnie w liberalnych mediach. Stąd dziękuję Polskiemu Radiu za to, że nie nakłada cenzury na prawdę o aborcji oraz ograniczanie praw katolików. Rafał Porzeziński zostałby skazany przez partię Razem oraz feministki na śmierć cywilną oraz hańbę.  Irene udzieliła też wywiadu internetowej telewizji Diecezji Warszawsko-Praskiej Salve TV.

Kobieta zrobiła wrażenie na mnie tym, że opowiada on wprost o swoim największym upokorzeniu oraz szczerze przyznaje się do porażki. Również jednocześnie jest pełna nadziei tym, że pomoże ona innym wybrać dobro.

 

 

 

 

Zgłoś post do moderacji